piątek, 7 kwietnia 2017

SAGA - skromne początki dżihadu

Pierwsza piątka wyznawców Religii Pokoju próbnie pomalowana. W kwietniu dowaliło mi pracy zawodowej, więc brak czasu na cokolwiek ponad "dwa kolory na każdej powierzchni + bejca". Plastikowego figurki Gripping Beast + kalki Little Big Men Studios. Efekt zadawalający na stole - ale wymagający dalszych eksperymentów. Mam wrażenie, że wyszli mi jednak zbyt ciemni. Zwłaszcza tarcze wydają się wymagać jeszcze jaśniejszego podkładu. Kolejna piątka "w drodze" :-)


Klimat wczesnego średniowiecza złapał mnie za to na dobre! Jeszcze nie skończyłem pierwszego oddziału Saracenów a już mam ochotę także na bandy z Późnego Cesarstwa Rzymskiego (skutek nabycia najnowszego podręcznika) oraz wikingów (mam sporo niepomalowanych figurek Gripping Beast w tym klimacie sprzed kilku lat, gdy nabyłem je z myślą o WFB) :-)

10 komentarzy:

 1. Wyglądają wystarczająco dobrze - to jest właśnie poziom TT. Życzę im wielu sukcesów w nawracaniu niewiernych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądają naprawdę dobrze, nie miałbym oporów żeby ich pogonić na stole ;) Ja właśnie maluję Wikingów, a wczoraj rozegrałem dwie pierwsze gry i muszę powiedzieć że system jest miodny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Testy systemu wciąż przede mną. Na razie urzekł mnie skalą i dużymi możliwościami elastycznego budowania armii :-)

   Usuń
 3. Wow, wonderful job, splendid colors and impressive shields...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you for good word! I hope to have next 5 slightly brigter. Shall see the result :-)

   Usuń
 4. LBMS zaleca chyba właśnie biały podkłąd pod te kalki. Co do ew. zbyt ciemnego to może jakiejś jaśniejszej bejcy spróbujesz po prostu. Jak dla mnie do grania to wyglada co najmniej wystarczająco dobrze. I jest szybkie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za rady! Przy następnej piątce planuje nałożyć kalki na idealną biel i zobaczymy... Jasniejszej bejcy która dawałaby satysfakcjonujący mnie efekt i dostępnej na rynki niestety nie jeszcze odkryłem

   Usuń